Aj ty môžeš prispieť k rozvoju slovenského esportu

Aj ty môžeš prispieť k rozvoju slovenského esportu

Slovenská asociácia elektronických športov už druhý rok pracuje na zlepšovaní domácej e-športovej scény.  Vďaka spolupráci s hráčmi, organizáciami a organizátormi esportových podujatí postupne budujeme profesionálne podmienky, ktoré nám umožňujú posúvať level elektronického športu.

Dôkazom intenzívnej snahy našich je minuloročný historický úspech, keď sa nám po prvýkrát podarilo vyslať slovenskú reprezentáciu na Majstrovstvá sveta v elektronických športoch v Južnej Kórei. Okrem toho SAEŠ aktívne zastupuje naše záujmy v medzinárodných organizáciách ako IESF a stal sa aj zakladajúcim členom Európskej esportovej asociácie.

Činnosť SAEŠu prilákala taktiež pozornosť mnohých prestížnych médií na Slovensku. O činnosti asociácie a o našej reprezentácii v Kórei informovali média ako Forbes, StartItUp či Hospodárske Noviny. Povedomie o esporte sa pomaly rozrastá a verejnosť sa môže viac dozvedieť o skvelých úspechoch našich hráčov.

S tvojou pomocou však toho zvládneme ešte viac. Venuj 2% z daní na rozvoj e-športu na Slovensku. Aj ty sa môžeš stať súčasťou historických okamihov slovenského progamingu.

Tlačivo na vyplnenie nájdeš spolu s návodom tu.

Aj vďaka tvojmu príspevku budeme naďalej môcť pokračovať v rozvoji slovenského esportu a zlepšovaní podmienok pre profesionálnych a amatérskych hráčov a organizácie.

Čo nás čaká v tomto roku?

Spoločný sen o európskej asociácií sa stal skutočnosťou a SAEŠ bola pri tom. Vďaka spoločnej iniciatíve európskych esportových asociácií môžeme naviazať ešte užšiu spoluprácu s okolitými krajinami a prinášať tak spoločné projekty, ktoré pomôžu k rozvoju nielen našej scény.

Naďalej budeme hájiť záujmy slovenského esportu na celosvetovej úrovni na spoločných konferenciách Medzinárodnej esportovej federácie (IESF).

Opätovne pripravujeme vyslanie slovenskej reprezentácie na Majstrovstvá sveta v elektronických športoch, ktoré sa tento rok uskutočnia v Izraeli.

Pokračujeme v podpore mladých esportovcov prostredníctvom spolupráce s Slovenským univerzitným esportom.

Nie si súčasťou SAEŠ ? Podaj prihlášku už dnes!

SAEŠ pokračuje v podpore domácich turnajov na profesionálnej a amatérskej úrovni. Súčasťou SAEŠ sa môžeš stať aj ty. Prihlášku a návod nájdeš tu

Za symbolický poplatok 1€ na rok môžeš aj ty rozhodovať o osude domácej scény a zanechať tak svoju stopu na slovenskej esportovej scéne.

Prečo je činnosť SAEŠu dôležitá?

Esport na Slovensku ešte stále bojuje s predsudkami a nedostatkom priestoru a finančnej podpory. Jednotný hlas slovenskej scény v podobe spoločnej asociácie umožňuje meniť podmienky nielen v našej krajine a prispieť tak k uznaniu elektronických športov ako integrálnej súčasti našej športovej scény.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *