Poznáme meno staronového slovenského reprezentanta v eFootball, ktorý pôjde do Bali na MS!

Poznáme meno staronového slovenského reprezentanta v eFootball, ktorý pôjde do Bali na MS!

Dlho avizovaná kvalifikácia v rámci hry eFootball 2022 je za nami. Priniesla nielen napínavé boje, ale takisto aj meno víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách sveta v Bali.

V sobotu (30.7.) sa odohrala kvalifikácia v rámci eFootball 2022, nástupcu Pro Evolution Soccer/PES a spoznali sme jej víťaza. Ten si oblečie najvzácnejší reprezentačný dres a vycestuje nielen na exotický výlet do Bali, ale predovšetkým reprezentovať Slovensko na Majstrovstvá sveta.

Do kvalifikácie sa zapojilo osem hráčov, ktorí mali rovnaký cieľ – stať sa slovenským reprezentantom na scéne MS. Víťazne z týchto bojov vyšiel Juraj Bojko, ktorý hrá pod prezývkou „JurijBoyka1991“.

Zdroj: yzone.sk

Juraj v prvom kole pavúka svoj zápas zvládol najtesnejším rozdielom 1:0 a posunul sa ďalej. Na programe bolo semifinále kvalifikácie, v ktorom náš reprezentant zvíťazil presvedčivo 7:0. Celkové prvenstvo v kvalifikácii ovládol po tesnom a napínavom finálovom boji, kedy si po výhre 4:3 zabezpečil účasť v Bali na MS!

Zdroj: yzone.sk

Hovorí vám niečo meno Juraj Bojko, prípadne jeho prezývka JurijBoyka1991? Ak áno, tušíte dobre. Pre Juraja nejde o nič nové, Slovensko už reprezentoval na Majstrovstvách Európy 2021 na Ukrajine, v staršej edícii hry eFootball PES 2021. Takisto sa predstavil aj v Singapure na Global Esport Games – práve v hre eFootball 2022.

Ide o staronovú tvár v reprezentácii a pevne veríme, že úspešne nadviaže na svoje minulé reprezentačné tripy a zúročí nazbierané skúsenosti.