Výberové konanie – tréner národnej reprezentácie v hre Dota 2

Výberové konanie – tréner národnej reprezentácie v hre Dota 2

Staň sa súčasťou budovania esportu na Slovensku. Slovenská asociácia elektronických športov hľadá trénera národnej reprezentácie v hre Dota 2, ktorý bude mať na starosti výber, prípravu a nomináciu hráčov v danom titule.

Požiadavky na trénera:

  • 1 rok skúseností s vedením / trénovaním DotA 2 tímu
  • prehľad o Slovenskej scéne
  • preukázateľné výsledky svojej práce v tejto oblasti

Ak máš záujem pomôcť rozvoju esportu na Slovensku a angažovať sa v tejto oblasti, pošli životopis spolu s motivačným listom najneskôr do 20.6.2019 na mailovú adresu sekretariat@saes.sk

Tréner národnej reprezentácie bude zvolený hlasovaním radových členov Slovenskej asociácie elektronických športov. Preto, ak chceš aj ty o tom kto bude zostavovať národnú reprezentáciu hlasovať, prihlás sa ako fyzická osoba na tomto odkaze. Kompletné informácie k výberu pozície národného trénera nájdeš v smernici SAEŠ – Nominovanie národnej reprezentácie.

Výberového konania sa môžu zúčastniť aj ne-členovia SAEŠ, chceli by sme ťa však v prípade záujmu požiadať o podanie prihlášky do asociácie.

Vybuduj spolu s nami na Slovensku kvalitnú esportovú scénu a ukáž celému svetu kvalitu našich hráčov.

Dota 2 bude tento rok súčasťou Majstrovstiev sveta v esporte v Juhokórejskom Seoule. Kompletný článok o pridaní hry nájdeš tu.

Ďalšie hry v rámci MS v esporte budú postupne ohlásené Medzinárodnou asociáciou elektronických športov (IESF) a ich nominácie zverejnené na našej stránke SAES.sk.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *