V relácií TA3 na tému ešportu diskutoval prezident SAEŠ s členom predstavenstva národnej lotériovej spoločnosti TIPOS

V relácií TA3 na tému ešportu diskutoval prezident SAEŠ s členom predstavenstva národnej lotériovej spoločnosti TIPOS

Ako je to s e-športami na Slovensku? Odpoveď na túto otázku vám prinesie rozhovor v štúdiu TA3. 

Ešportová scéna na Slovensku sa za posledný rok rozrastá aj vstupom nových spoločností do tejto oblasti. Pozvanie do štúdia TA3 opäť prijal prezident našej asociácie Karol Cagáň, ktorý sa spolu s členom predstavenstva národnej lotériovej spoločnosti TIPOS Stanislavom Molnárom porozprávali o ešporte na Slovensku, jeho potenciáli, budúcnosti a similaritách s klasickým športom. 

Diskusia sa zameriava taktiež na zhodnotenie aktuálneho stavu scény a prezentáciu benefitov, ktoré prináša sa zvyšujúce sa povedomie o ešporte a vstup nových hráčov na trh. Zároveň sa dozviete aj dôvody prečo Tipos vstupuje do tejto sféry, aké plány na jeseň chystá ešportová agentúra Yvents a čo prinesú najbližšie mesiace/roky. 

Aj táto diskusná relácia je dôkazom o zvyšujúcom sa záujme o oblasť ešportu na Slovensku. Vďaka rozširovaniu povedomia o ešporte sa naša scéna čoraz viac približuje zahraničnému štandardu. 

Ide v poradí už o druhú návštevu prezidenta SAEŠ v diskusnej relácií Štúdio TA3. Záznam predchádzajúcej reportáže z minulého roka nájdete na našom webe.  

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *