Výberové konanie – tréner národnej reprezentácie v hre Tekken 7

Výberové konanie – tréner národnej reprezentácie v hre Tekken 7

Pomôž s budovaním ešportu na Slovensku. Slovenská asociácia elektronických športov hľadá trénera národnej reprezentácie v hre Tekken 7, ktorý bude mať na starosti výber, prípravu a nomináciu hráčov v danom titule.

Požiadavky na trénera:

  • 2 roky skúseností s vedením / trénovaním ešportových tímov/hráčov 
  • prehľad o Slovenskej ešportovej scéne
  • preukázateľné výsledky svojej práce v tejto oblasti

Ak máš záujem pomôcť rozvoju esportu na Slovensku a angažovať sa v tejto oblasti, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom najneskôr do 1.10.2019 na mailovú adresu sekretariat@saes.sk

Tréner národnej reprezentácie bude zvolený hlasovanim radových členov Slovenskej asociácie elektronických športov. O tom kto bude zostavovať národnú reprezentáciu, môžeš hlasovať aj ty. Stačí sa stať súčasťou asociácie. Prihlás sa ako fyzická osoba na tomto odkaze. Kompletné informácie k výberu pozície národného trénera nájdeš v smernici SAEŠ – Nominovanie národnej reprezentácie.

Výberového konania sa môžu zúčastniť aj ne-členovia SAEŠ, chceli by sme ťa však v prípade záujmu požiadať o podanie prihlášky do asociácie.

Vybuduj spolu s nami na Slovensku kvalitnú esportovú scénu a ukáž celému svetu kvalitu našich hráčov.

Tekken 7 bude tento rok súčasťou Majstrovstiev sveta v esporte v Juhokórejskom Seoule. Slovensko bude mať na podujatí aj svoju reprezentáciu. Kompletný článok o pridaní hry nájdeš tu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *