Medzinárodná esportová federácia IESF privítala 4 nových členov

Medzinárodná esportová federácia IESF privítala 4 nových členov

Medzinárodná esportová federácia (IESF) sa rozšírila o nové národné reprezentácie. Novými členmi sa stali:

  • Kolumbia  – FEDERACION COLOMBIANA DE DEPORTES ELECTRONICOS – FEDECOLDE
  • Kazachstan – Qazaq Cybersport Federation (QCF)
  • Turecko – Turkish Esports Federation (TESFED)
  • Ukrajina – FEDERATION OF E-SPORT OF UKRAINE (UESF)

Na tému prijatia do spoločnej federácie sa jednotlivé národné asociácie vyjadrili takto:

FEDECOLDE: “Pre Kolumbiu a náš región ide o obrovský krok, ktorým chceme demonštrovať naše schopnosti a odovzdanie sa esportu. Sme krajinou s enormnou disciplínou a hráčmi, ktorí dajú do najbližších IESF Majstrovstiev sveta v Izraeli naozaj všetko.”

QCF: “Sme veľmi vďační za to, že sme sa stali novými členmi IESF. Dúfame, že toto je len začiatok nášho dlhého a úspešného partnerstva. Urobíme všetko pre to.”

TESFED: “Esporty sú odvetvím športu, ktoré prilákalo veľkú pozornosť za posledných pár rokov so svojím rýchlym vzostupom vo svete. Sme poctení, že TESFED bola akceptovaná ako člen IESF. Veríme, že budeme pracovať na zlepšení esportov v spolupráci s IESF a ostatnými asociáciami.”

UESF: “Sme hrdí na to, že sme sa stali členmi IESF a budeme sa aktívne podieľať na živote organizácie a pomáhať rozvíjať to najlepšie pre esport na svete. Spoločné sily UESF a Esports Ukraine pod jedným spoločným menom sú skvelým príkladom pre ostatné rozdelené asociácie. Urobili sme naše maximum, aby sme vytvorili silnú organizáciu s veľkým eventovým, technickým a vzdelávacím zázemím. Radi sa o naše skúsenosti podelíme s inými členmi IESF. Spolupráca je totižto cestou k úspechu!”

Medzinárodná esportová federácia (IESF), ktorej členom sme aj my, je najväčším spoločným esportovým orgánom na svete. Postupným prijímaním nových členov dokáže čoraz viac a viac zlepšovať esport na svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *