Poznáme zloženie skupín Majstrovstiev sveta v Bali, na ktoré tímy narazí naša CS:GO reprezentácia?

Poznáme zloženie skupín Majstrovstiev sveta v Bali, na ktoré tímy narazí naša CS:GO reprezentácia?

Majstrovstvá sveta sa tento rok konajú od 1. do 12. decembra premiérovo v exotickom Bali a naša e-športová reprezentácia bude pri tom. Zastúpenie budeme mať v hrách CS:GO a eFootball 2023. Práve včera sa žrebovali skupiny – vieme, s kým sa stretne náš tím v Counter-Strike: Global Offensive.

Naša CS:GO reprezentácia sa v Bali predstaví v skupine A, kde našimi súpermi budú reprezentácie Malty, Bosny a Hercegoviny a Nórska. Z nášho pohľadu ide o prijateľnú skupinu, v ktorej budeme mať jasný cieľ – postúpiť do play-off.

zdroj - IESF
zdroj – IESF

Čo sa týka zloženia našej reprezentácie, v tíme uvidíme hneď štyri zmeny oproti Majstrovstvám Európy, ktoré sa hrali tento rok v rumunskej Oradei. Svoje miesto si udržal iba Tomáš „SYSTEM“ Zemko z tímu Enterprise. Slovenská e-športová reprezentácia v CS:GO vycestuje na IESF 2022 WORLD ESPORTS CHAMPIONSHIPS v tomto zložení:

  • Matúš „MATYS“ Šimko
  • Lukáš „sAvana1“ Lintner
  • Michal „T4gg3D“ Vrzal
  • Erik „The eLiVe“ Sith
  • Tomáš „SYSTEM“ Zemko
  • Michal „KETUBOR“ Csontoš – tréner

Na reprezentačnej súpiske prevláda trojica hráčov Sampi, ktorú dopĺňa duo The eLiVe a SYSTEM z Enterprise Esports. Trénerom bude známa tvár CZ/SK scény – Michal „KETUBOR“ Csontoš, ktorý momentálne pôsobí v austrálskom DGG Esports.

Pre viac informácií o e-športovej reprezentácií na MS sledujte aj sociálne siete Slovenskej asociácie elektronického športu (SAEŠ) alebo Y-Games Slovakia.

Partnermi slovenskej e-športovej reprezentácie sú FORTUNA a Dr. Max.