Stopa slovenských reprezentantov v Sampi sa rozšírila, prichádza sniper Tomáš “fino” Bebjak. Dobije Sampi svetovú TOP 30?

Stopa slovenských reprezentantov v Sampi sa rozšírila, prichádza sniper Tomáš “fino” Bebjak. Dobije Sampi svetovú TOP 30?

Sampi.Tipsport, česká organizácia zameriavajúca sa na e-šport hlavne v oblasti Counter-Striku, prináša zmeny do svojho tímu a posilňuje svoje rady slovenským reprezentantom.

Stáva sa ním Tomáš “fino” Bebjak, talentovaný sniper, ktorý nahradí v tíme Dominika “Blogg1s” Janitu. Tím sa rozhodol, že potrebuje zmenu, a to najmä po dosiahnutí historického maxima na svetovom rebríčku. Aby sa zlepšili ešte viac, spojili svoje sily s hráčom SINNERS Academy. Fino, ktorý sa už predviedol svojimi výkonmi v slovenskej reprezentácii a v SINNERS Academy, v sebe skrýva obrovský potenciál.

Príchod Tomáša “fino” Bebjaka do tímu prináša novú dynamiku. Fino je známy svojim talentom a potenciálom, ktorý už neraz ukázal na domácej aj medzinárodnej úrovni. Jeho príchod do Sampi.Tipsport znamená, že celá slovenská reprezentácia je teraz zastúpená v jednom tíme.

Sampi.Tipsport sa tiež vyhol strate svojej hlavnej hviezdy a slovenského reprezentanta, Matúša “MATYS” Šimka. Zahraničné tímy o jeho služby preukázali záujem, no MATYS sa rozhodol zostať verný svojmu aktuálnemu zamestnávateľovi. Pätica slovenských reprezentantov by totiž rada posunula Sampi do elitnej tridsiatky tímov vo svetovom rebríčku.

Tím sa teší na nové výzvy a verí, že nová posila pomôže dosiahnuť ich ciele. Zostava Sampi.Tipsport teraz vyzerá nasledovne: 

  • Matúš “MATYS” Šimko
  • Lukáš “sAvana1” Lintner
  • Michal “T4gg3D” Vrzal
  • Erik “The eLiVe” Sith
  • Tomáš “fino” Bebjak
  • Jakub “bfull” Kokošk – tréner

Zdroj: twitter.com/teamsampi