Daruj svoje 2% z dane a pomôž slovenskému elektronickému športu

Daruj svoje 2% z dane a pomôž slovenskému elektronickému športu

Posun vo sfére svetového e-športu nemožno poprieť a naša organizácia sa snaží zvyšovať úroveň aj v rámci Slovenska. Niekedy by sa nám však zišla pomoc, ktorú nám môžeš poskytnúť prostredníctvom venovania 2% z daní a spoločnými silami tak máme šancu posunúť hranice slovenského elektronického športu až do nových výšin.

Tlačivo na vyplnenie spolu s návodom nájdeš tu.

Minulý rok sa reprezentácii Slovenska podarilo zúčastniť na Majstrovstvách sveta v Iasi a to konkrétne v hrách eFootbal a Tekken. O postup na MS bojovali aj hráči CS:GO a Dota 2 no bohužiaľ neúspešne. Tento rok nás čakajú náročné kvalifikácie na Majstrovstvá sveta v elektronických športoch 2024 v Rijáde, hlavnom meste Saudskej Arábie. O postup budú bojovať sekcie z hier CS2, Dota2, eFootball, PUBG Mobile.

Rozvoj slovenského e-športu demonštruje aj univerzitná sekcia turnajov, ktorú aktívne ako organizácia podporujeme. Tí najlepší e-športovci z nej následne reprezentujú aj na medzinárodnej scéne.

Nie si súčasťou SAEŠ? Pridaj sa!

SAEŠ aktívne podporuje a pomáha pri organizácii domácich turnajov či už je to na úrovni profesionálnej, amatérskej či univerzitnej. Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej organizácie, stačí si podať prihlášku. Konkrétny návod nájdeš tu. Pridať sa môžeš aj prostredníctvom aplikácie GamerSafer (Android & iOS).

Za symbolický poplatok 1€ môžeš byť aj ty pevnou súčasťou slovenskej e-športovej scény.

Prečo je činnosť organizácie SAEŠ dôležitá?

Napriek výraznému posunu v posledných rokoch, slovenský e-šport stále bojuje s nedostatkom priestoru a slabou finančnou podporou. SAEŠ jednotne zastupuje celú scénu nielen v domácom prostredí ale aj na medzinárodnej úrovni, čo pomáha k zlepšeniu všeobecných podmienok pre tuzemské organizácie a ich hráčov.